WhatsApp

Pazaryeri Entegrasyonları

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Pazaryeri Entegrasyonları
02 Mart 2021, 00:13 0 Yorum 137 Okuma

Kategorilerinizi Eşleyin

E-Ticaret sitenizde ki kategorileriniz ile pazaryeri kategorilerini tek seferde, kolayca eşleyin.

Ürün ve Stoklarınızı Aktarın

Dilediğiniz kategorilerdeki ürünlerinizi tek tuşla, dilediğiniz yüzdelerle aktarın. E-Ticaret sitenizde ki stoklarla tüm pazaryerlerinde ki stoklarınız eşit olsun.

Sipariş ve Gönderileri Tek Panelden Takip Edin.

Pazaryerlerinde yaptığınız satışlar e-ticaret sitenizde ki panelinize otomatik düşsün. Siparişlerinizi tek panelden takip edin.

N11 E-Ticaret Entegrasyonu

E-ticaret sitenizin başarılı olmasının en büyük araçlarından biride Pazaryerleridir. Pazaryeri entegrasyonu ile ürünleriniz daha fazla kişiye ulaşacak ve marka bilinirliğiniz bu sayede artacaktır. Bu kanallardan kazanacağınız müşterileri aynı zamanda kendi sitenize de çekerek sadık müşteriler kazanabilirsiniz.Parantezsoft'ın gelişmiş e-ticaret altyapısı ile hiçbir aracı olmadan tek panel üzerinden pazaryerleri ile kolay ve hızlıca entegrasyonlar tamamlanmaktadır.

2013 yılında hayata geçen N11.com pazara hızlı bir giriş yaparak, güçlü pazaryeri yapısıyla birçok firmayı son kullanıcı ile bir araya getirmektedir. N11 entegrasyonu e-ticaret siteleri için farklı fırsatlar sunmakta ve firmaların karlılıklarını arttırmak için destekler sunmaktadır.

N11'in sunduğu fırsatlardan faydalanmak isteyen e-ticaret siteleri N11 ile entegrasyon yaparak sattıkları markaları ya da kendi markalarına ait ürünleri N11 kanalından benzer ürünleri arayan son kullanıcılara ulaştırabilmekteler. N11'in geniş satış kanalı e-ticaret siteleri için en güçlü araçlardan biri olma özelliğini taşımaktadır. Özellikle yeni sektöre giren e-ticaret siteleri markalarını duyurmak ve ürünlerinin satışını gerçekleştirmek için N11 entegrasyonundan faydalanabilirler.

N11.com Entegrasyonu Avantajları

 • Aracısız tek panel üzerinden ürünlerinizi aktarırsınız,
 • Tek panel üzerinden stoklarınızı kontrol edersiniz,
 • Stoklar eşzamanlı olarak her iki alandan da düşer,
 • Zaman ve maliyetten tasarruf edersiniz,
 • Siparişlerinizi tek panelden takip edip, tek panel üzerinden faturalandırırsınız,
 • N11.com'un avantajlı dünyasından faydalanırsınız.

Hepsiburada Entegrasyonu

Hepsiburada 1998 yılından itibaren hizmet veren Türkiye'nin en güçlü e-ticaret sitelerinden biridir. Hepsiburada son yıllarda hayata geçirdiği pazaryeri özelliği ile birçok firmaya ve e-ticaret sitesine çok avantajlı bir dünya sağlamaktadır. Hepsiburada'nın sadık müşteri kitlesine hitap ederek, satışını yaptığınız ürünleri, markaları, hepsiburada.com üzerinden daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz ayrıca yeni bir e-ticaret sitesi iseniz hepsiburada.com entegrasyonu ile markanızın bilinirliğini çok daha kısa bir sürede sağlayabilirsiniz.

Hepsiburada Entegrasyonu Avantajları

 • Aracısız tek panel üzerinden ürünlerinizi aktarırsınız,
 • Tek panel üzerinden stoklarınızı kontrol edersiniz,
 • Stoklar eşzamanlı olarak her iki alandan da düşer,
 • Zaman ve maliyetten tasarruf edersiniz,
 • Siparişlerinizi tek panelden takip edip, tek panel üzerinden faturalandırırsınız,
 • Hepsiburada.com'un 7 milyonun üzerindeki üyelerine ulaşırsınız.

GittiGidiyor Entegrasyonu

Bir eBay iştiraki olan Türkiye'nin en güçlü e-ticaret sitelerinden GittiGidiyor, güçlü müşteri kitlesi ve zengin ziyaretçi trafiği ile çokça tercih edilen pazaryerlerinden biridir. Ticimax GittiGidiyor Entegrasyonu ile Ticimax panelindeki ürünlerinizi kolayca GittiGidiyor'a ekleyebilir , stoklarınızın her iki tarafta da daima güncel olarak kalmasını sağlayabilirsiniz.

GittiGidiyor Entegrasyonu Avantajları

 • Aracısız tek panel üzerinden ürünlerinizi aktarırsınız,
 • Tek panel üzerinden stoklarınızı kontrol edersiniz,
 • Stoklar eşzamanlı olarak her iki alandan da düşer,
 • Zaman ve maliyetten tasarruf edersiniz,
 • Siparişlerinizi tek panelden takip edip, tek panel üzerinden faturalandırırsınız,
 • Ürünlerinizi GittiGidiyor üzerinden 11 milyondan fazla kişiye ulaştırırsınız.

Trendyol Entegrasyonu

2010 yılında e-ticarete başlayan Trendyol, birçok markayı ulaşılabilir fiyatlar ile sunarak, kısa bir süre içerisinde Türkiye'de ve dünyada hatırı sayılır başarılara imza atmıştır. . Siz de e-ticaret sektöründe var olmak isteyen ve bu dünyaya yeni atılacak bir girişimci ya da sanal mağaza sahibiyseniz Trendyol’dan şahsınıza bir mağaza açabilir ve geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek e-ticaret hayatınıza ilk adımınızı atabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl sonlarına doğru ise yapısında değişikliğe giderek pazaryeri olarak yola devam etmektedir. Trendyol'un bu değişikliği elbetteki bir çok e-ticaret sitesi için oldukça önemli bir adım olmuştur. Trendyol'un pazaryeri olması ile e-ticaret yapan işletmeler ürünlerini Trendyol'da satışa sunarak daha geniş kitlelere ulaşma imkanı kazanmaktadır. 

Sizler de Trendyol entegrasyonu sayesinde pek çok avantaja sahip olabilirsiniz. Rakiplerinizi takip edebilir, rakip analizi yapabilirsiniz.  Sektörünüzdeki diğer sanal mağazaları takip etmeniz ve daima güncel olmanız gerekir. Trendyol’da sektörünüze ait olan ve sizinle aynı gamda ürün satan diğer satıcıları takip etmeniz oldukça kolaydır. Sundukları hizmeti, ürün satış rakamlarını, indirimleri ve sundukları kampanyaları sürekli olarak analiz edebilirsiniz. 

Trendyol entegrasyonu ile beraber sahip olacağınız avantajlardan en önemlisi hazır müşteri kitlesine sahip olma şansıdır. Girişiminizde ilk adımınız her zaman çekirdek müşteri kitlesini oluşturmaktan geçer. Siz de bir e-ticaret sitesi açmak istiyorsanız ve henüz kendinize ait özel bir müşteri kitleniz yok ise Trendyol gibi büyük pazaryerlerinin müşteri kitlelerinden faydalanabilirsiniz. Trendyol’da mağaza açarak sahip olduğu büyük müşteri kitlesinden yararlanabilirsiniz. Trendyol entegrasyonu sayesinde siparişlerinizi gözlemleyebilir, stok yönetiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum