WhatsApp

EPtt AVM Pazaryeri Entegrasyonu

Kolay Yönetim Güncelleme Hızlı Listeleme Hızlı Kurulum

Anasayfa E-Ticaret Paketler EPtt AVM Pazaryeri Entegrasyonu
Kolay Yönetim

Tüm mağazalarınızı tek ekranda kolayca yönetirsiniz. Üstelik mobil tasarımı sayesinde bunu cep telefonunuzdan dahi yapabilirsiniz.

Güncelleme

Güncelleme özelliği sayesinde, istediğiniz zaman ürünlerin içerik, fiyat ve stok  güncellemelerini tek tıkla yapabilirsiniz. 

Hızlı Listeleme

Kontrol panelinden ürünlerinizi hızlı bir şekilde seçenek ve özellikleri ile düzünleyebilirsiniz ve bu ürünleri pazar yerlerinde gönderebilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Entegrasyoları satın aldığınız gün anında kurulum yapılır, Test süreçleri tamamlanıp aynı gün içerisinde kullanıma hazır hale getirilir.

Güncelleme Desteği

Pazaryeri entegrasyonlarında yapılan güncellemeleri Entegrasyonlarımızda yer alan otomatik güncelleme özelliği ile anında kendi sitenizde güncelleyin .

Çift Taraflı  Ürün Aktarma

Entegrasyon çift taraflı işlem yapabilir, yani isterseniz; sistemsel olarak izin veren Trendyol, N11, GittiGidiyor ve Çiçeksepeti'nde bulunan ürünlerinizi de kendi sitenize aktarabilirsiniz.

Mesajlaşma sistemi

Trendyol, N11,Eptt AVM, Hepsiburada, Çiçek Sepeti ve Gittigidiyor da müşteriler tarafından size yöneltilen soruları entegrasyonunuzdan görebilir ve yanıtlayabilirsiniz.

Otomatik Sipariş Aktarımı

Pazar yerlerinden gelen tüm siparişleri otomatik olarak e-ticaret mağazanızın siparişlerinize aktararak muhasebe yazılımları ile kolayca entegre edebilir ve tüm fatura işlemlerinizi tek noktadan çözebilirsiniz.

 

Kolay Yönetim

Güncelleme

Hızlı Listeleme

Hızlı Kurulum
Ekleme Tarihi: 02 Eylül 2021, 13:39
Kategori:
Etiketler: